Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Brd w Szwecji

„Bezpieczeństwo na drogach jest tworzone przez społeczność użytków dróg, opiera się na ich współpracy. Dlatego kluczowe jest zapewnienie, że władza na wszystkich jej szczeblach, organizacje i firmy są zaangażowane w pracę nad poprawą bezpieczeństwa ruchu drogowego” – przyznała Catharina Elmsater-Svard, minister infrastruktury Szwecji. Doświadczeniom i koncepcji brd w miastach północnych sąsiadów poświęcona była konferencja we Wrocławiu, podczas której przedstawiono także polskie rozwiązania poprawiające bezpieczeństwo.


Komentarze  

 
Gość
0 #1 Gość 2011-05-19 16:15
albo ja mam coś z oczami albo naprawdę jest tak pięknie jak mówi ...???
Odpowiedz z cytatem | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna News Relacje Brd w Szwecji