Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Konsorcjum Naukowo – Przemysłowe Inżynierii Lądowej

Intensywna współpraca naukowców, przedsiębiorców i zarządców dróg  występuje najczęściej, gdy trzeba natychmiast rozwiązać konkretny problem. Powołane w Krakowie Konsorcjum Naukowo-Przemysłowe Inżynierii ma zamienić tę współpracę w ciągły i trwały proces. Badania, analizy, opracowani stworzą bazę rozwiązań i standardów w praktyce projektowej, wykonawczej i utrzymaniowej. Będą uwzględniały przede wszystkim problemy związane z klęskami żywiołowymi, ochroną środowiska, wykorzystaniem odpadów i energii odnawialnej. Konsorcjum będzie także prowadziło działalność edukacyjną, szkoleniową i ekspercką.

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna News Relacje Konsorcjum Naukowo – Przemysłowe Inżynierii Lądowej