Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Infrastruktura drogowa a standardy bezpieczeństwa cz. II

Infrastruktura drogowa a standardy bezpieczeństwa cz. IIdentyfikacja błędów infrastruktury drogowej oraz kierunki niezbędnych zmian w krajowych przepisach projektowania infrastruktury drogowej w aspekcie eliminacji zagrożeń brd to główne tematy Seminarium „Kształtowanie infrastruktury drogowej spełniającej standardy bezpieczeństwa- etap I”, które odbyło się na Politechnice Krakowskiej. Jego uczestnicy poznali wyniki badań i analiz, a także odnosili się do najważniejszych problemów związanych z kondycją inżynierii drogowej.

 

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna News Relacje Infrastruktura drogowa a standardy bezpieczeństwa cz. II