Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

W lesie paragrafów

Nowelizacje ustawy potrafią  przyprawić o zawrót głowy niejednego inwestora i wykonawcę. Kolejne zmiany prawne zamiast uprościć, skomplikowały wszelkie procedury. Prawa ochrony środowiska i budowlane są bliższe rebusom i kalamburom, niż jasnym zasadom inwestycyjnym. Podczas warsztatów szkoleniowych, które odbyły się w Zakopanem  pod hasłem „Prawne i ekologiczne aspekty realizacji inwestycji liniowych” rozmawialiśmy z samorządowcami i drogowcami o nieustających zmianach i „huśtawce inwestycyjnej”.

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna News Relacje W lesie paragrafów