Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Park & ride częścią polityki parkingowej cz. I

Park & ride częścią polityki parkingowej cz. ISystem „zaparkuj i jedź” skutecznie wpisał się w politykę transportową wielu miast europejskich. W Warszawie zyskuje coraz większą akceptację kierowców. W Krakowie park & ride jest jeszcze w powijakach – budowany jest pierwszy „punkt przesiadkowy”. Jakie jest odniesienie polskich rozwiązań do stosowanych w Belgii, Szwecji, Francji czy Niemczech? Uczestnicy warsztatów Civitas Catalist, które odbyły się w Krakowie ,poznali między innymi politykę parkingową Antwerpii, Göteborga, Nantes i Monachium ( prezentacje zamieścimy w portalu) oraz szukali skutecznych rozwiązań usprawniających  parkowanie i ruch pieszych w pobliżu Regionalnego Dworca Autobusowego w Krakowie.

 

Polecamy również: „Jadę, nie stoję”

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna News Relacje Park & ride częścią polityki parkingowej cz. I