Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Klimat INFRASTRUKTURY

Klimat INFRASTRUKTURYNowe znajomości czy intratne oferty to tylko część przedsięwzięcia jakim są Targi INFRASTRUKTURA w Warszawie. Tegoroczna edycja zgromadziła wielu wystawców związanych z drogownictwem, infrastrukturą drogową i inżynierią ruchu. Duże i małe firmy, bogate i niekiedy skromne oferty, nowości oraz produkty o wieloletniej renomie współtworzyły branżowe spotkanie w stolicy.

 

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna News Relacje Klimat INFRASTRUKTURY