Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Hałas w Limanowej

Hałas w LimanowejSpółdzielnia Mieszkaniowa im. W Orkana w Limanowej postanowiła chronić mieszkańców bloków przy ulicy Piłsudskiego przed hałasem drogowym. Ponad pięć lat temu zostały uruchomione wszystkie procedury. Przegląd ekologiczny potwierdził przekroczenie dopuszczalnych norm hałasu. Krakowski Oddział GDDKiA starał się o przesunięcie w czasie nałożonego obowiązku budowy ekranów akustycznych. W kwietniu tego roku Zarząd Spółdzielni prosił „o wykonanie ich w możliwie jak najszybszym terminie”. Teraz, gdy inwestycja ma być zrealizowana, został wykonany projekt i ma się rozpocząć budowa, protestuje przeciw niej spora część mieszkańców. Przez trzy godziny tamowali ruch na ulicy Piłsudskiego spacerując po przejściu dla pieszych. Przeciwny budowie ekranów jest też… Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej.

 

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna News Relacje Hałas w Limanowej