Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

AUTOSTRADA 2012

AUTOSTRADA 2012 Podczas XVIII Międzynarodowych Targów Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA prezentuje się niemal 1000 firm, organizacji i instytucji. Podczas oficjalnego otwarcia Targów Lech Witecki, Generalny Dyrektor Dróg Krajowych i Autostrad  między innymi zachęcał do odwiedzenia stoiska GDDKiA, na którym przedstawiony jest ranking firm wykonawczych za 2011 rok. Zestawienie, oparte na wynikach badań laboratoriów GDDKiA, dotyczy jakości wykonania robót na najważniejszych inwestycjach drogowych.

Komentarze  

 
Gość
0 #1 Gość 2012-05-16 12:32
tylko się uśmiechać i patrzeć jak branża dogorywa
Odpowiedz z cytatem | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna News Relacje AUTOSTRADA 2012