Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Transport i komunikacja w Małopolsce

Wieloletnie plany rozwoju infrastruktury drogowej, kolejowej i lotniczej oraz poprawy transportu w Małopolsce przedstawiono w Krakowie podczas Małopolskiej Konferencji Samorządowej „ Transport i komunikacja w Małopolsce do 2020 roku – szanse i zagrożenia”.

Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Małopolski, organizator konferencji, stoi na stanowisku, że należy zintegrować systemy komunikacji drogowej i kolejowej  oraz zwiększyć dostępność transportową do najważniejszych centrów Małopolski. W planach jest wiele inwestycji , począwszy od zakończenia budowy autostrady i dróg ekspresowych oraz  budowy obwodnic miast, po podniesienie nośności dróg krajowych i wojewódzkich.

 

Zobacz też: 

„Transport i komunikacja” – prezentacja Romana Ciepieli, wicemarszałka małopolski.

„Ocena rozwoju transportu zbiorowego w Krakowie w latach 2007-2012 i plany rozwoju do 2020 r.”- prezentacja Tadeusza Trzmiela, wiceprezydenta Krakowa.

Komentarze  

 
Guest
0 #1 Guest 2012-10-25 20:25
Ciągle i ciągle wielkie słowa, gdyby realizować wszystko co mówią politycy to już byśmy Tokio wyprzedzili pod względem infrastruktury. .. a jak jest każdy widzi :-?
Odpowiedz z cytatem | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna News Relacje Transport i komunikacja w Małopolsce