Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Miniony i obecny rok – inwestycje SAM

Stalexport Autostrada Małopolska zakończył jedną z największych inwestycji budowlanych realizowanych dotychczas na autostradzie z Krakowa do Katowic – modernizację 22 obiektów mostowych. Inwestycja realizowana od 2010 roku pochłonęła niemal 115 milionów złotych. W minionym roku 146 milionów złotych wydano na rozbudowę PPO ,odwodnienie odcinka autostrady w Balicach i budowę ekranów. W tym roku będą kontynuowane prace związane z rozbudową PPO, odwodnieniem i budową ekranów akustycznych.

Komentarze  

 
Szymon
+1 #1 Szymon 2013-01-06 19:06
Gość uważa "...ekonomia ponad ekologię..." - to widać! Ale że komfort dla kierowców? MPO temu zaprzeczają, to nie jest ani nowoczesne rozwiązanie, ani zapewniające komfort. Szkoda jeszcze tylko, że koleś nie przyznał się, że ekonomia ponad komfort kierowców.
Odpowiedz z cytatem | Zgłoś administratorowi
 
 
skml
0 #2 skml 2013-01-10 11:57
Ale oglądałeś do końca? Rozbudowają MPO i wdrażają elektronikę.
Odpowiedz z cytatem | Zgłoś administratorowi
 
 
autostradowy mietek
0 #3 autostradowy mietek 2013-01-26 10:50
kiedy cos nowego? :(
Odpowiedz z cytatem | Zgłoś administratorowi
 
 
autostradowy mietek
0 #4 autostradowy mietek 2013-02-10 14:51
a jakiś nowy reportaż będzie?:(
Odpowiedz z cytatem | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna News Relacje Miniony i obecny rok – inwestycje SAM