Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

W stylu retro

Na Rynku Głównym w Krakowie można było podziwiać w czwartek samochody z sprzed lat. 

Okazją do spotkania z legendami motoryzacji jest wystawa Classic Moto Show 2013 w Muzeum Inżynierii Miejskiej i Rajd Polski Historyczny. Wystawa potrwa do niedzieli 8 września. Druga edycja towarzyszącego jej Rajdu Polskiego Historycznego, rozpoczęła się także w czwartek na Rynku Głównym w Krakowie. Można było zobaczyć przejazd ponad 40 zabytkowych samochodów trasą prowadzącą na teren Muzeum Inżynierii Miejskiej z Rynku Głównego na Kazimierz. Część z aut została na czas ekspozycji w Krakowie, reszta uczestników ruszyła w dalszą część rajdu.

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna News Relacje W stylu retro