Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Z uśmiechem po edrodze

Z uśmiechem po drodze„Dla przeciwwagi wielu uciążliwości życia, niebo ofiarowało człowiekowi trzy rzeczy: nadzieję, sen i śmiech” ( Immanuel Kant). Zatem niechaj w Nowym Roku nie zabraknie wszelkiej nadziei, spokojnego snu i śmiechu. Do siego roku!

Komentarze  

 
Gość
0 #1 Gość 2009-12-31 13:32
Gratuluję 2009 i życze jeszcze lepszego 2010 roku,
w poobnych, dobrych humorach w kolejnego Sylwestra.
Tomek
Odpowiedz z cytatem | Zgłoś administratorowi
 
 
Gość
0 #2 Gość 2010-01-05 00:33
Jestem pełen uznania, udana śmieszka kompilacja.
W Nowym Roku życzę owocnej pracy a sobie i innym drogowcom życzę tak wiele pracy żebyście nie mieli czasu złapać nas w śmiesznej sytuacji.
Łukasz
Odpowiedz z cytatem | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna News Relacje Z uśmiechem po edrodze