Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

W nowy rok z nowymi pomysłami

W nowy rok z nowymi pomysłamiPortal drogowy edroga.pl ma swoją Radę, która będzie wspierać działania wydawcy i redakcji. Podczas pierwszego spotkania przedstawiono najważniejsze założenia i misję oraz omawiano propozycje. Rada, której przewodniczy dr hab. inż. Stanisław Gaca, profesor Politechniki Krakowskiej (pełny skład Rady jest na stronie edroga.pl) będzie się spotykała co najmniej dwa razy w roku.

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna News Relacje W nowy rok z nowymi pomysłami