Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Samorządowe Forum Drogowe

Samorządowe Forum DrogoweJakie są perspektywy rozwoju sieci drogowej w kraju? Czy, kiedy i w jaki sposób sfinansowane zostaną niezbędne inwestycje na drogach powiatowych i gminnych? Między innymi odpowiedziom na te i podobne pytania służyło zorganizowane w Krakowie przez PKD Samorządowe Forum Drogowe.

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna News Wydarzenia Samorządowe Forum Drogowe