Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Kryzys w budownictwie drogowym

„Polskie firmy nie mają co robić (…), tracą rentowność i płynność finansową” – stwierdziła Krystyna Łazarz - prezydent Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Drogownictwa, podczas zakończonego w Krakowie Walnego Zgromadzenia OIGD. Zdaniem uczestników spotkania, nie powstaną autostrady i drogi na EURO 2012. Prezes Wojciech Malusi powiedział, że nie ma pieniędzy na ich budowę, o czym świadczy również to, że wiele przetargów ogłoszonych przez GDDKiA jest wstrzymywanych na etapie prekwalifikacji.
Ogólnopolska Izba Gospodarcza Drogownictwa, która zrzesza ponad 220 firm, w tym szczególnym dla branży drogowej roku, obchodzi jubileusz – od jej powstania minęło 15 lat.

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna News Wydarzenia Kryzys w budownictwie drogowym