Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Moja innowacja 2010

Moja innowacja 2010Pierwsze Forum Drogowe „Moja Innowacja 2010” odbędzie się 14 października 2010 roku podczas Międzynarodowych Targów Infrastruktury Miejskiej i Drogowej w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie. Zaprezentowane zostaną na nim nowatorskie rozwiązania, urządzenia i wyroby. Forum nie będzie konferencją naukowo-techniczną, ale prezentacjami, dzięki którym projektanci, zarządcy dróg czy inwestorzy będą mogli poznać jak może powstawać infrastruktura drogowa na miarę XXI wieku.

 

Komentarze  

 
Gość
0 #1 Gość 2010-08-08 15:46
kiedy cos o drogach?
Odpowiedz z cytatem | Zgłoś administratorowi
 
 
Gość
0 #2 Gość 2010-08-11 15:13
Na targach Infrastruktura 2010 w Warszawie będziemy mówić głównie o drogach.
Odpowiedz z cytatem | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna News Wydarzenia Moja innowacja 2010