Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Infrastruktura 2010

Infrastruktura 2010Niemal 130 wystawców uczestniczy w VIII Międzynarodowych Targach Infrastruktury Miejskiej i Drogowej, które odbywają się w warszawskim Centrum Targowo- Kongresowym MT Polska . Tragi to także seminaria, szkolenia i warsztaty poświęcone między innymi bezpieczeństwie ruchu i infrastrukturze drogowej.  Z ofertą wystawców zapoznał się także Cezary Grabarczyk, minister infrastruktury. Podczas uroczystego otwarcia  targów nawiązał do tragicznych wypadków drogowych,  do których doszło w ostatnich dniach i zaapelował do  kierowców oraz wszystkich odpowiedzialnych za transport, aby „Włączyli myślenie”.

 

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna News Wydarzenia Infrastruktura 2010