Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Z sukcesami, choć bez przytupu cz.II

Z sukcesami, choć bez przytupu cz.IIZakończyły się VIII Międzynarodowe Targi Infrastruktury Miejskiej i Drogowej. Przez trzy dni w Centrum MT Polska w Warszawie ekspozycjom towarzyszyły seminaria i konferencje. Do grona udanych  zaliczą je z pewnością te firmy, które otrzymały swoiste potwierdzenie osiągnięć w polskim drogownictwie, czyli nagrody ministra infrastruktury. W ten sposób wyróżniono osiem firm doceniając je między innymi za solidność i terminowość oraz stosowanie nowoczesnych technologii.  W grupie laureatów znalazły się też firmy wyróżnione przez miesięcznik DROGI. Wśród nich firma EKKOM  „za upowszechnianie i wdrażanie rozwiązań projektowych z uwzględnieniem ekologii w zrównoważonym rozwoju transportu”.

 

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna News Wydarzenia Z sukcesami, choć bez przytupu cz.II