Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Piesi i rowerzyści

Ścieżki rowerowe są już w każdym mieście. Jest więcej kilometrów tras, ale niestety także wypadków. Tylko w 2007 roku ponad 30% procent śmiertelnych ofiar wypadków stanowili piesi, zginęło 498 rowerzystów, a ponad 4500 zostało rannych.
Jak właściwie zaprojektować i oznakować ścieżki dla rowerzystów, na co zwracać uwagę projektując przejście dla pieszych? O tym między innymi dyskutowano podczas 66. seminarium Stowarzyszenia  KLIR „Współoddziaływanie ruchu rowerowego i pieszego na drodze”.

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna News Wydarzenia Piesi i rowerzyści