Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Drogi, środowisko i estetyka w Zamościu cz. II

Jak kształtujemy sieć drogową i jak wpisujemy ją w krajobraz? Czy doświadczenia i codzienna praktyka potwierdzają dbałość o środowisko naturalne? Jakie materiały i technologie należy stosować we współczesnych rozwiązaniach? To część tematów poruszanych podczas V Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Technicznej „Ochrona środowiska i estetyka a rozwój infrastruktury drogowej”, która odbyła się Zamościu. W trzydniowym spotkaniu uczestniczyło niemal 150 drogowców, urbanistów i przyrodników.

 

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna News Wydarzenia Drogi, środowisko i estetyka w Zamościu cz. II