Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Przed nowymi wyzwaniami

Przed nowymi wyzwaniamiW Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej w Krakowie zainaugurowano nowy rok akademicki Politechniki Krakowskiej. -Ten rok akademicki będzie inny od poprzednich – przyznał w przemówieniu otwierającym uroczystość prof. Kazimierz Furtak, rektor PK, odnosząc się do zmian w edukacji. Nowe wyzwania, jakie stoją przed naukowcami i studentami, znalazły też odzwierciedlenie w wykładzie inauguracyjnym prof. Krzysztofa Jana Kurzydłowskiego „Znaczenie badań naukowych i prac rozwojowych w innowacyjnej gospodarce”.

 

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna News Wydarzenia Przed nowymi wyzwaniami