Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Żurawie „zapuszczone”. Relacja z „Czasu Inżynierów” na Politechnice Lubelskiej

Konkurs konstruktorski „Zapuść Żurawia” to pierwszy konkurs, gdzie zadaniem uczestników było stworzenie rzeczywistej konstrukcji żurawia wieżowego, o wysokości ponad dwóch metrów i wysięgu półtora metra. Konkurs składał się z kilku etapów: - Etap projektowy: drużyny projektowały konstrukcję żurawia na zadane obciążenie, - Etap montażu: drużyny montowały konstrukcję z gotowych elementów wykonanych na podstawie ich projektów i dostarczonych przez wykonawców na WBIA Politechniki Lubelskiej, - Etap obciążenia: wykonana konstrukcja została obciążona profesjonalną maszyną obciążeniową w laboratorium WBIA Politechniki Lubelskiej. Byliśmy z kamerą na tej niecodziennej imprezie promującej inżynierię wśród młodych ludzi.

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna News Wydarzenia Żurawie „zapuszczone”. Relacja z „Czasu Inżynierów” na Politechnice Lubelskiej