Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

12 000 pijanych kierowców za zeszły rok w Małopolsce

Małopolska Policja ujawniła w zeszłym roku ponad 12 000 nietrzeźwych kierowców. To efekt obligatoryjnych badań na obecność alkoholu w wydychanym powietrzu jakie są stosowane przy każdej kontroli drogowej. Takim testom poddano ponad 700 000 kontrolowanych kierowców. U jednej czwartej z pośród 12 000 nietrzeźwych kierowców alkomat wykazał poniżej 0,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Większość z nich wciąż tłumaczy się tym, że nie wiedziała iż jest „pod wpływem”.

 

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna News Wydarzenia 12 000 pijanych kierowców za zeszły rok w Małopolsce