Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

AGH – modernizacja komory bezechowej

Podczas prac modernizacyjnych komory bezechowej wymienione zostały m.in. kasety wibroizolujące znajdujące się pod komorą, kliny dźwiękochłonne wewnątrz komory, siatka podłogowa, oświetlenie czy manipulator pomiarowy. Koszt to przeszło 1,5 mln złotych. Komora jest długa i szeroka na 10 metrów, waży 600 ton, wyłożona jest klinami wykonanymi z wełny szklanej i skalnej. To najcichsze miejsce w Polsce. Tuż obok komory bezechowej znajduje się komora pogłosowa w niej naukowcy sprawdzają m.in. skuteczność rozpraszania dźwięku przez ekrany akustyczne.

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna News Wydarzenia AGH – modernizacja komory bezechowej