Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Infrastruktura Polska 2014

W Warszawie odbyła się V edycja konferencji Infrastruktura Polska. Gościli na niej przedstawiciele administracji rządowej, inwestorzy, wykonawcy, oraz eksperci ze świata nauki. Podczas dyskusji panelowych poruszono tematy zamówień publicznych, finansowania inwestycji drogowych i kolejowych, oraz nowych technologii cyfrowych w infrastrukturze - tak w procesach inwestycyjnych jak i w zarządzaniu nimi. Wiele miejsca poświęcono bilansowi roku 2013 i planom inwestycyjnym na lata 2014-2020. Poruszono także aspekty prac nad nową ustawą o zamówieniach publicznych, skutecznym zabezpieczeniom interesów podwykonawców, oraz zmianom prawa regulującego działalność projektantów.

 

Komentarze  

 
Guest
+1 #1 Guest 2014-02-21 19:37
No, super, Polska zdobyła kolejne pieniądze. Tylko ciekawe czy te pieniądze trafią do Polaków. I kiedy. Nie, nie do polityków, urzędników albo różnych stowarzyszeń biznesowych, które kwitną. Tylko do obywateli.
Odpowiedz z cytatem | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna News Wydarzenia Infrastruktura Polska 2014