Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Otwarcie nowego dworca głównego w Krakowie

Od soboty (15 lutego) działa nowy dworzec główny PKP w Krakowie. Nowa stacja Kraków Główny jest pierwszym podziemnym dworcem kolejowym w Polsce i jednym z najnowocześniejszych węzłów komunikacyjnych w kraju. W jednym miejscu zintegrowane będą usługi przewozowe oferowane przez kolej lokalną, dalekobieżną, Krakowski Szybki Tramwaj, autobusy miejskie, a także autokarową komunikację krajową i międzynarodową.Do nowego dworca najlepiej dostać się od ul. Bosackiej (dworzec RDA), bądź od ul. Pawiej (Galeria Krakowska).Budowa obiektu zamyka proces tworzenia Zintegrowanego Centrum Transportu. To także końcowy etap budowy Krakowskiego Centrum Komunikacyjnego.

 

Komentarze  

 
Guest
+1 #1 Guest 2014-02-21 19:34
Pani Premier się zastanawia jak Polska będzie wyglądać za lat 5, 10 i 15... No Polska pewnie będzie wyglądać ładnie, ale Polacy albo totalnie zdziadzieją albo wyemigrują za chlebem.
Odpowiedz z cytatem | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna News Wydarzenia Otwarcie nowego dworca głównego w Krakowie