Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

MSR Traffic – technologiczna firma z tradycjami

MSR TRAFFIC sp. z o.o. Zakład Systemów Sterowania Ruchem Drogowym jako samodzielny podmiot gospodarczy zaczął funkcjonować w połowie 1994 roku. Firma zajmuje się: produkcją urządzeń do sterowania ruchem drogowym (rodzina sterowników MSR-2002) oraz monitorowania i pomiarów ruchu, projektowaniem sygnalizacji świetlnych , systemów sterowania i monitoringu MSR-SMiS, dystrybucją osprzętu sygnalizacji oraz budową sygnalizacji. Historia urządzeń sterujących rodziny MSR (Mikroprocesorowych Sterowników Ruchu) zaczęła się w 1986r., kiedy to w firmie P.W."Dempol" , dzisiejsi pracownicy MSR TRAFFIC , rozpoczęli projektowanie konstrukcji sterownika mikroprocesorowego. Od roku 1987 pierwsze w Polsce, seryjnie produkowane sterowniki mikroprocesorowe, rozpoczęły pracę m.in. w Jeleniej Górze, Łodzi, Gorzowie Wlkp., Koszalinie, Pniewach i Poznaniu. Produkt bardzo szybko stał się urządzeniem poszukiwanym na rynku. W tym właśnie okresie (1993r.) uruchomiono na skrzyżowaniu w Lesznie pierwszy polski, mikroprocesorowy sterownik akomodacyjny . Dwadzieścia lat temu - w połowie 1994 roku zarejestrowano w sądzie w Poznaniu Zakład Systemów Sterowania Ruchem Drogowym MSR TRAFFIC. O historii Firmy, jej teraźniejszości i wyzwaniach opowiada jej twórca Pan Tomasz  Borowski.

 

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna News Wydarzenia MSR Traffic – technologiczna firma z tradycjami