Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Czy z komunikacji miejskiej w Krakowie znikną reklamy?

Tak przynajmniej chce organizator transportu publicznego w Krakowie. Zdaniem Zarządu Infrastruktury Komunalnej i Transportu po rozszerzeniu Parku Kulturowego poza ścisłe centrum, a mianowicie na Nową Hutę i Podgórze przyda się bardziej restrykcyjny sposób egzekwowania zaleceń ochrony unikatowego pejzażu miasta. W Krakowie komunikacją publiczną zajmują się dwie spółki MPK i Mobilis. Likwidacja reklam dla taboru poruszającego się po obszarach chronionych to strata ponad 4,5 miliona złotych rocznie. Magistrat z jednej strony chce zapewnić skuteczną ochronę zabytkowego miasta, ale do pomysłu ZIKIT jest nastawiony sceptycznie.

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna News Wydarzenia Czy z komunikacji miejskiej w Krakowie znikną reklamy?