Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

3000 wypożyczeń w ciągu doby

17 września pod Magistratem w Krakowie, w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu, miały miejsce warsztaty z obsługi miejskich rowerów. Przy okazji odbyło się szkolenie, jak bezpiecznie korzystać z jednośladów w miastach. Z systemu KMK Bike czyli wypożyczalni rowerów miejskich po krakowsku korzysta już ponad 3000 miłośników rowerów w ciągu doby. Jeden rower pomaga w podróży po Krakowie dziesięciu cyklistom. O systemie opowiada krakowski oficer rowerowy Marcin Wójcik.

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna News Wydarzenia 3000 wypożyczeń w ciągu doby