Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ulice w centrum uwagi

Ulice w centrum uwagiOd utrzymania po inwestycje i politykę transportową. Podczas XVII Zjazdu Drogowców Miejskich, który odbył się w Tarnowie, zarządcy dróg rozmawiali między innym o codziennych zmaganiach z brakami w budżetach i wskazywali na najistotniejsze zmiany, które mogą poprawić miejską infrastrukturę drogową.

Komentarze  

 
Gość
0 #1 Gość 2009-09-22 12:34
jakże często oglądane twarze: przewodniczący, z-ca dyr dep, dyr. sekretariatu, prezydent ............... ............... .... A było tylu dyrektorów z miast i miasteczek z Polski. Ale może to tylko początek tematu i portal wróci do problemów Torunia, Legnicy, Grudziądza itp. To był zjazd drogowców miejskich CAŁEJ Polski.
A tak na marginesie; ciekawe i dobrze zorganizowane spotkanie.
TB
Odpowiedz z cytatem | Zgłoś administratorowi
 
 
Gość
0 #2 Gość 2009-11-05 02:58
proszę wyjechać 5km za zachodnią granicę, szanowni koledzy drogowcy.
Odpowiedz z cytatem | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna News Wydarzenia Ulice w centrum uwagi