Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

O Nas

edroga.pl jest portalem przeznaczonym dla drogowców.
Przekazujemy najważniejsze informacje drogowe, relacjonujemy wydarzenia branżowe, publikujemy artykuły naukowe i popularno-naukowe.

Na naszych stronach znajdują się najważniejsze informacje dotyczące poszczególnych dziedzin drogownictwa: od projektowania i wykonawstwa dróg oraz obiektów mostowych, poprzez zagadnienia inżynierii ruchu i brd, po przepisy prawne, rozporządzenia i wytyczne, a zwłaszcza komentarze do nich.
Nasza podstawowa zasada brzmi: Zamiast krytyki – dobre praktyki!

Opisujemy, relacjonujemy, przekazujemy: newsy, artykuły, relacje, felietony, wywiady, filmy, fotografie, komentarze.

Zespół redakcji portalu drogowego edroga.pl tworzą:

Agnieszka Serbeńska - redaktor materiałów merytorycznych

Ilona Hałucha - redaktor działu informacji

Justyna Jakubiak - patronaty, reklama

Paweł Kluk - webmaster

Marcin Jaśko - dziennikarz telewizyjny; redaktor prowadzący edroga.tv

 

 

Wydawca i administrator portalu drogowego edroga.pl:
EKKOM Sp. z o.o.
ul. Wadowicka 8i, 30-415 Kraków, tel. 12 267 23 33, fax 12 269 65 40, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Janusz Bohatkiewicz - prezes zarządu

Adres redakcji portalu drogowego edroga.pl:
EKKOM Sp. z o.o.
ul. Wadowicka 8i, 30-415 Kraków, tel. 12 267 23 33, fax 12 269 65 40
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

portal drogowy edroga.pl - Ns. Rej. Pr. 18/09

Wydawca portalu nie odpowiada za treść reklam, ogłoszeń i artykułów oraz wszelkich materiałów powierzonych, tj. prezentacji, przeglądów itp. Ma również prawo odmówić zamieszczania reklam i ogłoszeń, jeśli ich treść lub forma jest sprzeczna z linią programową bądź charakterem publikacji, sprzeczna z prawem lub zasadami współżycia społecznego.

Pobieranie materiałów z portalu, ich przedruk, kopiowanie i powielanie w jakiejkolwiek formie, w całości bądź w części, bez wcześniej udzielonej zgody wydawcy jest zabronione.

Jesteś tutaj: Strona główna O Nas