Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Przejścia dla zwierząt na A1 cz.I

Na autostradowym odcinku A1 Pyrzowice-Gorzyczki powstały i nadal są budowane obiekty, dzięki którym zminimalizowane zostają skutki bliskiego sąsiedztwa dróg z obszarami lęgowymi i żerowiskami. Wybudowano między innymi estakadę nad stawem Moczury, górne przejścia dla dużych zwierząt i sztuczne zbiorniki dla płazów. Niektóre rozwiązania bazujące na starych projektach zostały dostosowane do obecnej wiedzy na temat funkcjonowania przejść dla zwierząt, a na czterech odcinkach autostrady prowadzony jest monitoring.

Komentarze  

 
Guest
0 #1 Guest 2012-09-18 22:37
I zwierzątka sobie migrują nad drogami, bezpiecznie i dyskretnie ;)
Odpowiedz z cytatem | Zgłoś administratorowi
 
 
roberto138
0 #2 roberto138 2012-09-28 17:47
:lol:
Odpowiedz z cytatem | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna Ochrona środowiska Realizacje Przejścia dla zwierząt na A1 cz.I