Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Rowerowe referendum i co dalej?


Kraków to jedyne miasto w Polsce, które w referendum lokalnym zapytało mieszkańców o budowę ścieżek rowerowych. 85 proc. mieszkańców chce rozbudowy ścieżek i tras rowerowych w mieście. Przewodniczącym zespołu zajmującego się ścieżkami rowerowymi został znany rowerowy "aktywista" Marcin Hyła. O swojej misji i planach opowiadał Portalowi Edroga.tv.

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna News Wydarzenia Rowerowe referendum i co dalej?