Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Zmiany organizacji ruchu na ulicy Mogilskiej w Krakowie

Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu zmienił w nocy z 6 na 7 lipca organizację ruchu przy przebudowywanym torowisku pomiędzy rondem Mogilskim, a Placem Centralnym. Ruch samochodowy na odcinku od ronda Mogilskiego do węzła Rayskiego będzie odbywał się po stronie północnej. Przejazdy od ulic prostopadłych na ul. Mogilską od strony południowej będą możliwe tylko od ul. Cystersów i od wjazdu do Komendy Wojewódzkiej Policji. Ponadto zmieniła się organizacja ruchu na skrzyżowaniu ulic Lema, Meissnera, Mogilskiej i al. Jana Pawła II. W dniu 7 lipca przywrócony został przejazd przez ul. Meissnera zarówno w kierunku ul. Mogilskiej jak i al. Jana Pawła II. Relacja na wprost – w kierunku ul. Lema będzie zamknięta.

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna News Utrudnienia drogowe Zmiany organizacji ruchu na ulicy Mogilskiej w Krakowie